Gitassi Medya Grubu

Medya ve reklam yayın yönetimini sizin yerinize biz yapalım

Gitassi Medya Grubu, medya sektöründe reklam pazarlaması, medya pazarlaması radyo ve televizyon kuruluşları iştirakçiliği platform işletmeciliği, medya prodüksiyon hizmetleri veren bir kuruluştur.
image
image
image

Medya & Planlama

Gitassi Medya Grubu güçlü bölgesel yayıncılık geçmişi ile ulusal yayıncılık, uluslararası medya planlaması organizasyonu imkanları bulunmaktadır.

Kuruluşumuz 1997’den beri Türkiye de başta bölgesel radyo hizmetleri olmak üzere farklı alanlarda faaliyette bulunmuştur.

Misyon

Gitassi Medya Grubu uluslararası medya ve yayıncılık alanlarında çağdaş teknolojik gelişmeleri takip ve yerel uygulama ile medya sektöründe yayıncı kuruluş iştirakçiliği, yayın ve yayın prodüksiyonları alanın da güçlü ve güvenilir bir kuruluş olmayı şiar edinmiştir.

Vizyon

Gitassi Medya Grubu misyonunu gerçekleştirmekte uluslararası medya ve yayıncılık alanlarında çağdaş teknolojik gelişmeleri güncel olarak takip edebilme, çağın gerektirdiği gelişmeleri yerel, bölgesel ve ulusal medya sektörüne uyarlayabilme vizyonu ile hareket etmektedir.

Kurumsal Logolar

Herhangi bir ajansın, haber kaynağının, basın, blog, web sayfasının veya şirketlerin kolayca ulaşıp kullanabilmeleri için, yan taraftan baskıya hazır dosyaları indirebilirsiniz.